Стягнення заборгованості в країнах Південно-Східної Азії

Про Країни Південно-Східної Азії

Південно-Східна Азія – регіон світу, який в умовах сучасного світу розвивається дуже динамічно. До регіону країн Південно-Східної Азії належать Таїланд, Малайзія, Бруней, Індонезія, Сінгапур, Філіппіни, Лаос, Камбоджа, В’єтнам. Ці країни поєднує географічне розташування та економічна, правова і соціальна взаємозалежність.

Юридичний сектор країн Південно-Східної Азії є сильно відмінним від звичної для Європи системи. Враховуючи це, кращим варіантом для повернення заборгованості у цих державах буде передати справу професійним юристам.

Є два способи повернення боргу у країнах Південно-Східної Азії:

  • через угоду між кредитором і боржником (швидкий та вигідний для кредитора спосіб врегулювання);
  • через судову процедуру, за допомогою якої суд виносить рішення про стягнення боргу (складний та тривалий за часом процес)

Як показує практика, досудове стягнення – найшвидший та найдешевший спосіб стягнення заборгованості у країнах Південно-Східної Азії. У ситуації з дебіторською заборгованістю строк позовної давності у країнах Південно-Східної Азії може відрізнятись. Наприклад, у Таїланді строк позовної давності по дебіторської заборгованості, зазвичай, становить 2 роки, у Сінгапурі – 6 років. Чим раніше почнеться процес повернення коштів у країнах Південно-Східної Азії, тим вища вірогідність успіху.

Колекторський сектор країн Південно-Східної Азії є дуже широким. Але співпраця з іноземною компанією може проходити з багатьма складнощами: мовний бар’єр, відмінність у баченні процедури та «правил юридичної гри». Плюс, перевірка кваліфікованості сторонньої компанії, що займається поверненням боргу у країнах Південно-Східної Азії – процес, який може займати певний період часу. «LECCIS» – ваш надійний представник для повернення заборгованості по всій території країн Південно-Східної Азії. Наші юристи мають досвід вирішення боргових проблем найвищого рівня складності. З юридичною допомогою «LECCIS» процедура стягнення боргу в країнах Південно-Східної Азії пройде максимально швидко та успішно!

Як повернути заборгованість в країнах Південно-Східної Азії?

Досудове стягнення дебіторської заборгованості – найефективніший та найекономніший спосіб повернення заборгованості в країнах Південно-Східної Азії. Ми радимо передавати заборгованість для стягнення спеціалістам, якщо прострочення досягає 6 місяців, а боржник не сплачує кошти. Чим менше прострочення, тим більше шансів повернути дебіторську заборгованість. Якщо досудове стягнення заборгованості в країнах Південно-Східної Азії виявляється неефективним – ми оцінюємо перспективи повернення боргу в через суд. Якщо боржник платоспроможний і шанси на успіх значні – ми знайдемо оптимальне рішення щодо повернення заборгованості в судовому і примусовому порядку.

Вартість послуг

Вартість послуг в більшості справ складає від 10% до 25% від фактично стягнутої заборгованості. Оплата по факту стягнення. В окремих випадках також можлива незначна фіксована оплата за обробку даних по справі.

Щоб дізнатися скільки буде коштувати стягнення заборгованості в країнах Південно-Східної Азії та конкретні умови послуги – надайте нам наступну інформацію:

 Назву та адресу боржника;

 Суму боргу;

 Строк прострочення сплати заборгованості.

Наші менеджери підготують для Вас розрахунок вартості і умови надання послуги.

LECCIS – ваш надійний посередник з країнами Південно-Східної Азії